NOVINKA: Tělová mléka inspirovaná světovými vůněmi! Otevřeli jsme stánek v OC Nový Smíchov v Praze (Po-Ne: 09-21 hod.). Doskladnili jsme rozprašovače za pouhých 99 Kč!

UNIQ No. 199 Voda po holení 100 ml

199 Kč
Skladem (669 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2025
Možnosti doručení

Vyzkoušejte naši unikátní vůni po holení, známou z populárního parfému PURE No. 199.  Vůně kombinuje svěží tóny máty, zeleného jablka a šťavnatého citronu s intenzivním ambroxanem, dřevitými akcenty, gerániem a tonka fazolí. Tato vůně je ideální pro sebevědomého a charismatického muže, který chce zvýraznit svůj vášnivý a neodolatelný styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč se omezovat pouze na parfém a nedopřát si ikonické světové vůně i po každém holení? S vodou po holení z kolekce UNIQ si můžete dopřát ty nejpopulárnější světové vonné kompozice. Voda po holení UNIQ kromě krásné vůně navíc přináší úlevu podrážděné pleti, důkladně ji hydratuje a pomáhá s regenerací.

Voda po holení 100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Vody po holení
Hmotnost: 0.25 kg
Inspirováno značkou: Versace
Pohlaví: Muži
? Dominantní ingredience: Vanilka
Druh vůně: Aromatická, Dřevitá, Kořenitá, Zelená, Fougerová
Roční období: Chladné měsíce
Inspirováno: Versace Eros
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RL Avatar autora | 30.12.2024
Spokojenost na 200%... 👍👍👍

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Parfémový
rádce